Друк

Перше Причастя в Малих Крушлинцях

У неділю, 5 травня, в парафії Святого Духа в Малих Крушлинцях, де доїзджають щонеділі брати капуцини, відбулася Урочистість – троє дівчат приступили до Першого Святого Причастя. Батьки розділяли радість своїх дітей, беручи участь в Святій Месі. Бр. Марек Лісовські OFM Cap попри вступні обряди та відповідні коментарі впровадив усіх присутніх в пережиття надзвичайної пригоди з Богом, котру цього дня розпочали дівчата.

Для дітей великим пережиттям була не тільки Перша Сповідь, але ціла Свята Меса. Приємною несподіванкою для кожного присутнього було також те, що бр. Марек під час проповіді, взявши мікрофон до рук, пішов до дітей і попровадив з ними діалог. Відбулася цікава розмова з питаннями і, неочікуваними інколи для усіх, відповідями дітей і навіть дорослих. Перед усім це було пригадування, що це означає приступати до Святого Причастя – споживати Тіло і Кров Ісуса Христа. Відповідали також на питання про віру чи в цьому малому Хлібі є присутній Правдивий та Всемогутній Бог. Цей святковий день для дітей – це початок нових відносин з Богом в щоденному житті, давання свідоцтва віри та радості для кожного, кого зустрінуть на своєму життєвому шляху. А для нас, Урочистість Першого Святого Причастя, – це спонукання до відповіді на питання «Ким є для мене Ісус Христос?»...

Наталія Конопчук

Фотогалерея:

Ким є для мене Ісус Христос?

Багато разів я ставила собі це питання, але відповідь на це питання неможливо дати без молитви і допомоги Божої благодаті. Ісус був великим Пророком, великим Вчителем, який страждав і віддав Своє життя за наші гріхи.

Моє життя – це і є Ісус. Його повчання допомагають мені зрозуміти, як потрібно жити, розрізнити де добро, а де зло та зрозуміти для чого я живу. Він дає мені сили боротися з гріхами та пережити важкі для мене і моєї родини ситуації, які трапляються на нашому життєвому шляху.

Отже, Ісус – це є життя, наше життя, тому що Він віддав своє життя задля нас і нашого майбутнього. Ісус – це є кожен удар мого серця.

Тетяна Гут – 9 років, С. Малі Крушлинці

о. Серафим Кашуба

Контактна інформація

Римсько-Католицька Парафія 
Пресвятої Діви Марії Ангельської 
вул. Соборна, 12 
21050 Вінниця 
Тел/факс: (0432) 67-10-13, +380678409395

Рахунок в УКРСІМБАНК: р/р 26009000002523 в АТ "УКРЕКСІМБАНК" м. Київ МФО 322313

Також ми маємо парафіяльну картку в ПРИВАТБАНК
5169 3305 1071 3842 (Парафія Пресвятої Діви Марії у Вінниці)

 

більше інформації >>>

Скринька для пожертв