Друк

Концерт органної музики

Запрошуємо на концерт органної музики, котрий відбудеться в неділю, 27 квітня о 20.00. Вперше у Вінниці в нашому храмі заграє Жан-Марі Леруа (Париж). Запрошення можна придбати в канцелярії, починаючи з середи перед концертом.
В програмі твори Й.С. Баха, Й.Г.Вальтера, С.Франка, Г.Перне, Ш.М.Відора, С.Барбера, та Ж.Лангле.
Жан-Марі Леруа – органіст і диригент. З 2010 року є головним органістом відомої церкви Нотр-Дам де Назарет (біля Ейфелевої вежі). Закінчивши Школу Канторум при Паризькій консерваторії у Жана і Марі-Луїз Лангле, Жан-Марі Леруа став професійним органістом і диригентом.
Протягом 30-ти років він грав у багатьох церквах Парижу (Нотр-Дам, Святої Клотільди, Святого Євстафія та ін.). Він є концертним органістом, ансамблістом. Багато виступає з Селін Віктор-Бенавенте (сопрано), Гі Коментале (скрипка), Сільвією Плуа (флейта) і багатьма іншими.


Жан-Марі Леруа грає концерти у Франції та за її межами, зокрема в Україні він вже виступав у Києві, Чернівцях, Рівному на початку 2000 років.
Як диригент, Леруа спеціалізується в бароковій та сакральній музиці, але диригує широким і різноманітним репертуаром. Викладає в Консерваторії Еманюель Шабрі в Парижі.
У Вінниці французький органіст гратиме вперше, та важливо, що концерт мав здійснитися ще на початку березня.
В зв’язку з хвилюючою ситуацією в країні, Леруа забажав перенести свій виступ. Наразі, виражаючи повагу та підтримку українському народу, органіст вирушає у турне містами України – після Вінниці, концерти відбудуться у Києві, Харкові, Запоріжжі та Луганську.

 

о. Серафим Кашуба

Контактна інформація

Римсько-Католицька Парафія 
Пресвятої Діви Марії Ангельської 
вул. Соборна, 12 
21050 Вінниця 

Тел/факс: (0432) 67-10-13, +380678409395

Код ЄДРПОУ 20098538,
в ПАТ «КБ Приватбанк» м.Вінниця МФО 302689

Скринька для пожертв