ЖИТТЯ ПАРАФІЇ

          

       Богослужіння                   Оголошення                      Спільноти

Капуцинський стиль

Увага!

Дорогі парафіяни і гості нашого сайту!

Ми повідомляємо, що в нашій парафії триває акція "Милосердний самарянин".

У співпраці з Діагностичним Центром ім. Йоана Павла II, який діє при нашій парафії, хочемо допомагати малозабезпеченим людям у лікуванні, наслідуючи Ісуса Христа, доброго і милосерного Самарянина, який зупинився і заопікувався пораненим чоловіком.

Якщо комусь потрібна медична допомога, може звернутись до канцелярії храму або безпосередньо до Діагностичного центру ім. Йоана Павла II (вхід від західної частини монастиря). Для малозабезпечених ми даємо 100-відсоткову знижку на медичні послуги в нашому Центрі.

Якщо Ви хочете матеріально підтримати акцію, можна залишити пожертву в канцелярії храму або в Діагностичному центрі, або перераховуючи кошти на картку Приват 5168 7554 3598 2208.

 

Костянтин Морозов OFMCap.

Отець Андрій Педай: «Наше покликання – жити з Христом, з’єднатися з Ним»

Автор: Olga on . Posted in Загальні

P7080709 1У XIV неділю звичайного літургічного періоду, 8 липня, у вінницькому римо-католицькому храмі Матері Божої Ангельської відправив приміційну св. Месу цьогорічний випускник місійної семінарії «Redemptoris Mater» в Києві о. Андрій Педай, рукоположений 23 червня ординарієм Києво-Житомирської дієцезії єпископом Віталієм Кривицьким.Андрій Педай народився у 1980 році в Білорусі, з 1987 року – жив у Вінниці. У 2002 році увійшов до неокатехуменальної спільноти в парафії Матері Божої Ангельської, де і розпізнав своє покликання до служіння Богу, Церкві і людям в священстві і в 2008 році поступив до семінарії «Redemptoris Mater», де підготовка майбутніх священиків здійснюється з опорою на вихованні до зрілої віри на Неокатехуменальній Дорозі.

«Дякуючи Богу за дар покликання до священства, - говорить о. Андрій, - я не можу не подякувати і моїм катехістам: адже саме завдяки їм я розпізнав це покликання. А також я дуже вдячний і священикам-капуцинам, що працювали в той час в цій парафії – тодішньому настоятелю бр. Юстину Русіну, бр. Ярославу Федірчуку, нинішньому настоятелю бр. Костянтину Морозову та іншим, за те, що допомагали мені у духовному зростанні».

P7080732«Звичайно я, як і кожна матір, - каже мати о. Андрія пані Марія, - хотіла, щоб мій син створив родину, мав дітей. Коли ж він пішов в семінарію, я побачила, що його це не пригноблює, а навпаки – він веселий і життєрадісний. Він приїжджав до мене на канікули, нерідко – зі своїми друзями-семінаристами, і я бачила, що вони такі ж життєрадісні і щасливі. І тоді я прийняла те, що мій син обрав саме таку дорогу. Сьогодні ж я можу сказати, що дуже щаслива тим, що воля Бога здійснюється в житті Андрія».

Головна думка проповіді, яку проголосив о. Андрій під час Служби, полягала в тому, що Бог любить нас такими, якими ми є.

«Хтось, можливо, приходить до Церкви, щоб стати кращим, - сказав ново висвячений пресвітер, - і це добре бажання. Але ніхто не може стати кращим без Бога. І Бог нагадує нам про це різними подіями, різними обставинами, яких ми хотіли, щоб їх не було. Але тоді ми б подумали, що вже досягли досконалості і осуджували б інших людей, а хтось, можливо, і перестав би приходити до храму, сповідатись, приймати причастя. Ми створені за образом і подобою Бога – наша душа безсмертна – і тому не дарма св. Августин сказав, що людина не заспокоїться, поки не з’єднається з Богом. І нехай це слово допомагає нам приймати волю Бога такими, якими ми є. Тому що покликання християнина не полягає в тому, щоб стати досконалим і завдяки цьому добре себе почувати. Наше покликання: жити з Христом, з’єднатися з Ним такими, якими ми є».

На закінчення о. Андрій уділив усім, хто брали участь у св. Месі, приміційне благословення.

Перша парафія, в якій він служитиме – столична прокафедральна парафія св. Олександра.

P7080730

 

І. Ізяславський

Приготування до Таїнств

Діти парафії

Історія парафії

о. Серафим Кашуба

Контактна інформація

Римсько-Католицька Парафія 
Пресвятої Діви Марії Ангельської 
вул. Соборна, 12 
21050 Вінниця 
Тел/факс: (0432) 67-10-13, +380678409395

Рахунок в УКРСІМБАНК: р/р 26009000002523 в АТ "УКРЕКСІМБАНК" м. Київ МФО 322313

Також ми маємо парафіяльну картку в ПРИВАТБАНК
5169 3305 1071 3842 (Парафія Пресвятої Діви Марії у Вінниці)

 

більше інформації >>>

Скринька для пожертв