ЖИТТЯ ПАРАФІЇ

          

       Богослужіння                   Оголошення                      Спільноти

Капуцинський стиль

Увага!

Дорогі парафіяни і гості нашого сайту!

Ми повідомляємо, що в нашій парафії триває акція "Милосердний самарянин".

У співпраці з Діагностичним Центром ім. Йоана Павла II, який діє при нашій парафії, хочемо допомагати малозабезпеченим людям у лікуванні, наслідуючи Ісуса Христа, доброго і милосерного Самарянина, який зупинився і заопікувався пораненим чоловіком.

Якщо комусь потрібна медична допомога, може звернутись до канцелярії храму або безпосередньо до Діагностичного центру ім. Йоана Павла II (вхід від західної частини монастиря). Для малозабезпечених ми даємо 100-відсоткову знижку на медичні послуги в нашому Центрі.

Якщо Ви хочете матеріально підтримати акцію, можна залишити пожертву в канцелярії храму або в Діагностичному центрі, або перераховуючи кошти на картку Приват 5168 7554 3598 2208.

 

Костянтин Морозов OFMCap.

Виставка вітражів у монастрирському підземеллі

Автор: Olga on . Posted in Загальні

У п’ятницю 18 травня о 14.00 годині в підземеллі монастиря Братів Менших Капуцинів (вул.. Соборна 12) відбудеться урочисте відкриття виставки «Створення світла», на якій будуть показані копії вітражів польського художника-іконописця Адама Сталони-Добжанського.

Творчість цього художника довгі роки була забута через цензурну заборону, яка була накладена на його робити ще комуністичним режимом в Польщі і, на жаль, на довго пережила тих, хто її наклав, і навіть священики не знали про того, чиї вітражі і ікони прикрашували їхні храми. Адам Сталони-Добжанський народився у 1904 році на території нинішньої України, близько Чернігова в родині Фелікса Сталони-Добжанського - польського шляхтича з давнього роду, висланого в Сибір царським урядом, і Анни Коваленко - українки, чия родина зберігала давні духовні традиції, що сягають своїми коріннями часів Київської Русі. Це наклало певний відбиток на творчість художника: його твори гармонійно поєднують в собі іконографічні традиції латинського Заходу і візантійського Сходу. Роботи художника, які зможуть побачити вінничани і гості міста, експонувались в багатьох містах Польщі, України, а також – у Франції і в Сербії. У Вінниці ця виставка буде продемонстрована вже вдруге.

Приготування до Таїнств

Діти парафії

Історія парафії

о. Серафим Кашуба

Контактна інформація

Римсько-Католицька Парафія 
Пресвятої Діви Марії Ангельської 
вул. Соборна, 12 
21050 Вінниця 
Тел/факс: (0432) 67-10-13, +380678409395

Рахунок в УКРСІМБАНК: р/р 26009000002523 в АТ "УКРЕКСІМБАНК" м. Київ МФО 322313

Також ми маємо парафіяльну картку в ПРИВАТБАНК
5169 3305 1071 3842 (Парафія Пресвятої Діви Марії у Вінниці)

 

більше інформації >>>

Скринька для пожертв