ЖИТТЯ ПАРАФІЇ

          

       Богослужіння                   Оголошення                      Спільноти

Капуцинський стиль

Увага!

Дорогі парафіяни і гості нашого сайту!

Ми повідомляємо, що в нашій парафії триває акція "Милосердний самарянин".

У співпраці з Діагностичним Центром ім. Йоана Павла II, який діє при нашій парафії, хочемо допомагати малозабезпеченим людям у лікуванні, наслідуючи Ісуса Христа, доброго і милосерного Самарянина, який зупинився і заопікувався пораненим чоловіком.

Якщо комусь потрібна медична допомога, може звернутись до канцелярії храму або безпосередньо до Діагностичного центру ім. Йоана Павла II (вхід від західної частини монастиря). Для малозабезпечених ми даємо 100-відсоткову знижку на медичні послуги в нашому Центрі.

Якщо Ви хочете матеріально підтримати акцію, можна залишити пожертву в канцелярії храму або в Діагностичному центрі, або перераховуючи кошти на картку Приват 5168 7554 3598 2208.

 

Костянтин Морозов OFMCap.

Свято найменших парафіян

Автор: Olga on . Posted in Загальні

wystawa-1Після Служби Божої з участю дітей о 17.00, яка в парафії традиційно називається «п’ятіркою», що відбулась в урочистість Богоявлення, наймолодших парафіян чекав різдвяний подарунок. Ним стала підготовлена братами зі спільнот Неокатехуменальної Дороги різдвяна вистава. Акторами ж були діти братів і сестер з неокатехуменальних спільнот.

«Готуючи виставу, - говорила сестра з 6-ї неокатехуменальної спільноти Світлана Пенделя, - ми, звичайно думали про те, щоб підготувати якнайкраще. В Інтернеті я передивилась багато різних сценаріїв. В деяких з них присутні цар Ірод, чорт – мені не дуже подобалось, щоб діти грали ці ролі. Були сценарії, які пов’язують Різдво і Богоявлення з нинішнім становищем на Донбасі. Нам же хотілось зробити щось, так би мовити, сучасне, що торкається ситуації людини в усьому світі. Отже, не вибравши нічого з Інтернету, я помолилась, попросила у Господа творчого натхнення і почала думати … Сучасний світ налаштований на споживання, не те, щоб якомога більше мати. То чому б не показати дітям щось протилежне: показати, що справжнє багатство приходить не тоді, коли більше береш собі, а коли більше віддаєш».

wystawa-3Так і народилась ідея, яку брати і сестри, що готували виставу, втілили в життя: на початку три дівчинки хваляться подарунками, які вони отримали. До них підходить «ангел ведучий» (донька Леоніда і Тетяни Алєксєєвих Юля) і говорить ключову фразу вистави: «Чим більше віддаєш – тим більше отримуєш». «Хіба так можливо?», – питають дівчатка. Ангел же їм відповідає: «Для Бога немає нічого неможливого».

Далі розігруються сцени ангельського Благовіщення, коли архангел Гавриїл каже Діві Марії: «Для Бога немає нічого неможливого», потім – прихід Марії і Йосифа у Вифлеєм після довгої дороги (як сказав ангел-ведучий: «Літаки в ті часи не літали і потяги не ходили»), де їм відмовлено у місці для нічлігу, народження Ісуса і прихід до Нього спочатку пастухів, а  потім – трьох царів, котрі принесли Йому свої дари. І на завершення – троє дівчаток, з яких починалась вистава, за прикладом трьох царів, віддають Ісусові свої подарунки, якими на початку хвалилися.

«Дітей, котрі бажали взяти участь у виставі, – продовжує Світлана Пенделя, – було дуже багато. Тому ми розписали сценарій на 23 ролі: 7 ангелів, 4 пастухів, 3 царів і т. д. Репетиції з дітьми почали за тиждень. Було, що на окремі репетиції хтось з тих чи інших причин не приходив, але на останню репетицію прийшли всі».

Судячи з відгуків парафіян – як дітей, так і їхніх батьків – вистава пройшла вдало.

wystawa-2А по закінченні вистави, кожна дитина отримала від «трьох царів» ще один  подарунок – солодкий. Солодощі для цих подарунків були придбані на кошти зібрані також неокатехуменальними спільнотами. Подарункових комплектів було підготовлено багато, так би мовити – «із запасом», тому організатори вистави заохочували дітей підходити і брати ще, «для своїх братиків, сестричок і друзів, які не були не Службі, або вважають, що вони вже не діти, а дорослі». Те, що залишилось, за словами одного з братів, буде передано в один з дитячих будинків.

І. Ізяславський
Фото С. Пенделя

Приготування до Таїнств

Діти парафії

Історія парафії

о. Серафим Кашуба

Контактна інформація

Римсько-Католицька Парафія 
Пресвятої Діви Марії Ангельської 
вул. Соборна, 12 
21050 Вінниця 
Тел/факс: (0432) 67-10-13, +380678409395

Рахунок в УКРСІМБАНК: р/р 26009000002523 в АТ "УКРЕКСІМБАНК" м. Київ МФО 322313

Також ми маємо парафіяльну картку в ПРИВАТБАНК
5169 3305 1071 3842 (Парафія Пресвятої Діви Марії у Вінниці)

 

більше інформації >>>

Скринька для пожертв