ЖИТТЯ ПАРАФІЇ

          

       Богослужіння                   Оголошення                      Спільноти

Капуцинський стиль

Увага!

Дорогі парафіяни і гості нашого сайту!

Христос рождається! Славімо Його!

Дорогі парафіяни, вінничани, наші гості!

Вітаємо вас з Різдвом Христовим!

2000 років тому назад Спаситель світу народився у Вифлеємі - у місті, в якому народився, жив і готовився до місії Давид, пастир і цар Ізраїля.

Боже провидіння визначило для Ісуса Христа саме це місце для народження, щоб він міг у повноті зватися сином Давида. Адже саме у потомках Давида Ізраїль вичікував на прихід Месії.

Євангельський сліпець з Єрихону розпізнав в Ісусі цього довгоочікуваного Сина Давида, Спасителя світу і кричав до нього, щоб помилував його і зцілив. І Син Давида дарував йому видужання і спасіння.

Під час Різдва, яке святкуємо, Вифлеєм переноситься до Вінниці. Сьогодні Спаситель народжується серед нас. Ми, капуцини, бажаємо вам вірою розпізнати його присутність серед нас. Ми бажаємо вам, що Спаситель світу почув ваш крик душі, щоб зупинився у вашому домі, щоб вилікував усі ваші рани, щоб заспокоїв усяку самотність, що приніс мир там, де постає ненависть, що подарував надію там, де вкрадається розпач. Нехай Різдво Христове додасть вам ентузіазму жити на цій землі, у цій країні, у цьому місті, у цій родині, у нинішній момент історії. 

Костянтин Морозов OFMCap.

Ніч Чування в Браїлові

Автор: бр. марек on . Posted in Загальні

Чотирнадцята Дієцезіяльна Ніч Чування У Санктуарії Ісуса Назаренського в Браїлові

Запрошуємо Тебе приїхати до надзвичайного, Святого і Чудотворного місця. Приїдь до Браїлова! Варто там бути! Особлива атмосфера! Цьогорічна тема нашої зустрічі: «БОГ БАГАТИЙ МИЛОСЕРДЯМ»

Ніч чування у Храмі Ісуса Назаренського відбудеться 6 серпня о 17:00 і закінчиться 7 серпня о 6:00 обрядом помазання очей святим єлеєм на честь св. Каєтана. Кожен учасник обов’язково жертвує 35 гр. під час реєстрації на різні організаційні заходи.

Розклад парафіяльних відпустових Святих Служб: 06 серпня о год.   11:00 і 19:30 урочистість Преображення Господнього; 07 серпня о год. 01:00   11:00 і 18:00 відпуст св. Каєтана.

Приготування до Таїнств

Діти парафії

Історія парафії

о. Серафим Кашуба

Контактна інформація

Римсько-Католицька Парафія 
Пресвятої Діви Марії Ангельської 
вул. Соборна, 12 
21050 Вінниця 
Тел/факс: (0432) 67-10-13, +380678409395

Рахунок в УКРСІМБАНК: р/р 26009000002523 в АТ "УКРЕКСІМБАНК" м. Київ МФО 322313

Також ми маємо парафіяльну картку в ПРИВАТБАНК
5169 3305 1071 3842 (Парафія Пресвятої Діви Марії у Вінниці)

 

більше інформації >>>

Скринька для пожертв