
Про відпусти у Кам’янець-Подільській дієцезії
Відповідно до декрету Апостольської пенітенціарії, яким визначено загальні вказівки щодо відпустів під час Року богопосвяченого життя, у Кам’янець-Подільській дієцезії вказано, де саме вірні мають змогу отримати відпуст.
Від Першої неділі Адвенту 2014 року й до свята Стрітення Господнього 2016 року всі вірні Вселенської Церкви можуть отримати відпуст за звичайних умов, що вказано в Апостольському листі та повторено в розпорядженні курії Кам’янець-Подільської дієцезії. До звичайних умов отримання відпусту належать: Таїнство Покаяння і Примирення — сповідь; Святе Причастя; молитва у намірах, про які просить Святіший Отець; бути не прив’язаним ні до якого гріха, навіть повсякденного.
Вірний, який дотримається цих умов, зможе отримати відпуст, коли візьме участь у заходах дієцезіального рівня, влаштованих з нагоди Року богопосвяченого життя; з вірою, побожно відвідає дієцезіальний кафедральний храм або інше місце, визначене духовною владою, і там візьме участь у Святій Літургії або Літургії Годин (Бревіарії), провівши належний час у духовних роздумах, завершених молитвами «Отче наш», «Вірую» і до Пречистої Діви Марії.
Такими духовними місцями для отримання відпусту в Кам’янець-Подільській дієцезії, відповідно до розпорядження єпископа-ординарія Леона Дубравського, визначені:
- кафедральний храм свв. Апостолів Петра і Павла у м. Кам’янці-Подільському;
- санктуарій Матері Божої Летичівської у Летичеві;
- храм Народження Пресвятої Діви у с. Мацьківцях;
- храм Пресвятої Діви Марії Ангельської у Вінниці;
- храм св. Флоріана у Шаргороді;
- храм Матері Божої з гори Кармель у смт Томашполі;
- храм св. Анни у Барі;
- храм Господа нашого Ісуса Христа, Царя Всесвіту, в Хмельницькому;
- храм св. Анни у Полонному;
- храм св. Станіслава, єпископа і мученика, у Городку.
За: Credo